Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Polityka Prawności

Autor strony zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności.

 

 

Każdego użytkownika serwisu obowiązuje aktualna polityka prywatności znajdująca się na stronie.

 

1. Witryna internetowa umieszczona pod adresem http://piescirogi.cba.pl/ jest prywatną witryną o charakterze informacyjnym.

2. Treści na stronie są napisane przez jej autora oraz ludzi przyczyniających się do współtworzenia strony.

3. Zdjęcia  i obrazki umieszczone na stronie są wykonane przez jej autorów, lub są na licencji do udostępniania.

4. Strona nie zbiera, nie loguje, ani nie udostępnia danych osobowych innych, niż niezbędne do działania serwisu.

5. Kopiowanie, ustawianie direct linków, oraz inne czynności mające na celu pozyskanie autorskiej grafiki, lub fotografii są surowo zabronione.

6. Kopiowanie tekstu jest dozwolone dla wszystkich za wyjątkiem firm, urzędów, oraz innych publicznych i niepublicznych organizacji.

Strona internetowa może wykorzystywać ciasteczka, które służą identyfikacji Twojej przeglądarki podczas korzystania z naszej strony, abyśmy wiedzieli jaką stronę Ci wyświetlić. Ciasteczka nie zawierają żadnych danych osobowych i są nieszkodliwe.

Wyłączenie odpowiedzialności

Autor strony nie bierze odpowiedzialności za artykuły umieszczone na stronie oraz ich treść, za błędy tekstowe, merytoryczne, oraz inne – o ile takie istnieją. Staram się stworzyć witrynę jak najlepiej i bez błędów, jednak nikt nie jest idealny. Autor nie bierze odpowiedzialności za błędy w działaniu strony.

Zegar
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
Pogoda